Whatsapp ile Mesaj Gönder

İade Politikası

İade Politikası

 

Sipariş Durumunda İptal Talebi

www.patibutik.com ’da oluşturduğunuz siparişinizi iptal etmek için iptal nedeninizi belirterek ilgili sipariş numarası ile birlikte talebinizi [email protected] adresine iletebilir veya hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında www.patibutik.com Whatsapp MÜŞTERİ HATTI  0533 286 03 92 ,0535 049 20 40 (arayarak Müşteri Hizmetleri Yetkilisi’ ne bildirebilirsiniz. Sipariş iptali talebiniz ilgili departmanlara aktarıldıktan sonra iptal onayı gerçekleştirilecektir.

 

Kargo Aşamasında İptal Talebi

Eğer siparişinizin durumu kargo aşamasındaysa, siparişiniz iptal edilememektedir.

Bu durumda kargo size ulaştıktan sonra fatura üzerindeki iade bölümünü doldurup, orijinal faturasını (faturanın olmadığı durumlarda, sevk irsaliyesini) ürüne ekleyerek, iade koşullarına uygun şekilde iade edebilirsiniz.

 

Hasarlı/Kusurlu Ürün Teslimatı

Önemli Uyarı: www.patibutik.com dan verdiğiniz siparişleri kargo görevlisinden teslim alırken paketi açıp ürünleri kontrol ediniz. Paket içeriğindeki ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa teslim tutanağını imzalamayanız. Aynı kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” tutturarak ve karşılıklı imza altına alarak paketi teslim almadan bize iade gönderiniz. (Teslim alındıktan sonra bildirilen hasar durumlarında www.patibutik.com sorumluluk kabul etmeyecektir.)

 

Siparişiniz birden fazla üründen oluşuyor ve ürünlerden bir ya da birkaçı hasarlı ise sorunsuz olan ürünleri teslim alınız, hasarlı olan ürün/ürünler için ise kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” hazırlattırıp tarafımıza iade olarak gönderiniz ve konuyla ilgili [email protected]  adresine e-mail gönderiniz veya www.patibutik.com  0533 286 03 92 , 0535 049 20 40 WHATSAPP MÜŞTERİ HATTIMIZDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

Yanlış Ürün Teslimatı

Yanlış ürün teslimatı durumunda ürünleri karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. İadelerinizde MNG KARGO'yu kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Bunun için size en yakınMNG Kargo şubesine gitmeniz ve ürününüzü iade kodunu vererek teslim etmeniz yeterlidir

 

İade Koşulları

ÜRÜNLERİMİZDE İADE YAPILMAMAKTADIR,GİYİM VE AYAKKABI ÜRÜNLERİNDE KARGO BEDELİ ALICIYA AİT OLMAK ÜZERE DEĞİŞİM MEVCUTTUR.

 

AKSESUAR - VINTAGE GİYİM VE İÇ GİYİM ÜRÜNLERİNDE(GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ ,TAKI VB.) KALİTE VE HİJYEN GEREĞİ İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.

DEĞİŞİM KOŞULLARI

SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNÜ KULLANILMAMIŞ, ETİKETİ VE AMBALAJI BOZULMAMIŞ OLARAK DEĞİŞİM YAPABİLİRSİNİZ.

DEĞİŞİM İÇİN; SATIN ALINAN ÜRÜNÜ MNG KARGO İLE MODA ŞUBESİNE PATİ BUTİK ADINA GÖNDERMENİZ GEREKMEKTEDİR.

DEĞİŞİM TALEBİNİZ İÇİN AŞAĞIDA İSTENEN BİLGİLERİ YAZARAK PAKET İÇERİSİNE EKLEYEREK GÖNDERMENİZ GEREKMEKTEDİR

ALICI İSİM SOYAD:

SİPARİŞ TARİHİ:

SİPARİŞ ÜRÜN DETAYI( ÜRÜN ADI RENK VE BEDEN BİLGİSİ)

DEĞİŞİM OLARAK İSTENEN ÜRÜN BİLGİLERİ, RENK VE BEDEN DETAYINI EKLEYEREK GÜNCEL ADRESİNİZİ 

ALICI ISIM SOYAD ADRES TELEFON BİLGİLERİNİZİ DE EKLEYEREK GONDEREBILIRSINIZ.

ÜRÜN BİZE ULAŞTIĞI ZAMAN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ SİZE ULAŞACAKTIR